It's My Thug Life

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-03-19 13:34:02

Cieslakk
Użytkownik
Dołączył: 2017-03-19
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Rekrutacja Na Supporta

Imię: Michał
Twój serial:
Wiek:16
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem spoko gościem , nie odwalam , spokojny jestem i tyle ;d
Od jak dawna grasz na IMTL? : Od dokłądnie Wczoraj ;3
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Coś tam kiedyś miałem moda , ale to dawno [sred])
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie Wyzywam , nie spamie [dblpt])
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?: Nie , jak evencik to evencik ;D
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Nie byłem karany
Twoje ulubione eventy:Derby :3
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Jazda Wózkami przez ulice Ls ;3
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: Zależy od dnia i Ogarnięcia ;3
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: Nie czytałem wg ;/
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?: Korzystam z Mumble ;3
Jakie eventy zorganizowałeś na serwerze? Jeśli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich:Nie robiłem żadnych ev ;/
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Polubiłem serwer , kumpel mi go polecił , jak jest szansa na moda to dlaczego by i nie , serwerek jest spoko podoba mi się ,  ostatnio pomagałem typowi zacząć gierke ;3

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
japancarsproject - mordyraccoona - thewarinside - motylki-pro-ana - testowanie