It's My Thug Life

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-03-19 22:22:28

kesemdi
Użytkownik
Dołączył: 2017-03-19
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 51.0

Podanie na supporta kesemdi

Imię:kesemdi
Twój serial:C084B513837034CB5B7BB6D1B4120FA1
Wiek:14
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter:Jestem przyjacielski cierpliwy i towarzyski lubię pomagać [dblpt]) na innych serwerach często oprowadzałem graczy
Od jak dawna grasz na IMTL? Gram około tydzień
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Nie
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? Nie
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Za nic
Twoje ulubione eventy:ZTP i derby
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:Mam dużo pomysłów np szukanie jakiegoś auta w wyznaczonym obszarze np w takim lesie koło MC
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? Ogólnie to gram bardzo często jak chce to jestem w stanie poświęcić od 4-6h a nawet więcej
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? Ogólnie to nie czytałem tu jeszcze postów [dblpt]) ale na innych forach od serwerów czytam i to dość dużo
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? Tak Teamspeak 3
Jakie eventy zorganizowałeś na serwerze? Jeśli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich:
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Jestem pomocny i kreatywny i myślę ze poradziłbym sobie na serwerze jako moderator [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
testowanie - dupa - pssrv2 - forum-swiata - japancarsproject