It's My Thug Life

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-03-24 22:34:15

Bartoszewsky
Użytkownik
Dołączył: 2017-03-23
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

[Podanie][SAMC]Bartoszewsky

Nick z serwera: Bartoszewsky
Wiek: 12 lat, w maju 13, ale mam nadzieje że wiek tu nic nie znaczy, bo jestem dość ogarniętą osobą.
SID: 155
Ile jesteś w stanie poświećić na grę w tygodniu i w weekendy: W tygodniu zależy ile mam lekcji, ale przeważnie że jestem nerdem który nic nie robi tylko gra to cały dzień, w weekendy cały dzień, no ale oczywiście w tym wszystkim zależy od chęci, ale jak już, to no cały dzień moge poświęcić.
Czy zapoznałeś się z regulaminem funkcjonariusza SAMA?: Oczywiście
Czy masz jakieś doświadczenie zwiazane z SAMA?:Z samą medycyną tak, w świecie realnym jak najbardziej, bynajmniej wiem jak udzielić pierwszej pomocy i co trzeba zrobić w danej sytuacji, lecz z grą to jest prościej, bo nie rośnie to napięcie, i człowiek się tak nie stresuje, do tego, gdybym nie miał doświadczenia nie zgłaszałbym się, do tego, w ramach potwierdzenia, moge powiedzieć że na pewnym dużym serwerze (Nazwy nie podaje, ale można się domyślić) przyjęli mnie do SAMD, lecz odszedłem, jeszcze za nim mnie przyjęli, ponieważ trzeba było wejść na ich Mumble, i tam ci zadawają pytania, i to ze względu na mój głos, i wiek raczej wolałem nie próbować, może by mnie wyśmiali... Lecz tutaj chyba moge, wracając u ujmując to w skrócie, TAK, MAM.
Imię: Bartosz
Coś o sobie: Mam 12 lat, urodziny mam w maju, raczej moje zainteresowania nikogo nie interesują, a jak już, to oczywiście na pierwszym miejscu są gry, moim drugiem "zainteresowaniem" tak jakby, to oglądanie "Anime", obstawiam że wiecie co to jest, lecz nie musicie tego lubić, raczej jestem typem takiego śmieszka, lecz to tylko wtedy kiedy wiem że mogę, i poznam tą osobe, lub te osoby bardzo dobrze, bo tak to jestem nieśmiały po prostu, i boje sie swojego głosu, dlatego wole nie rozmawiać z ludźmi przez jakieś komunikatory, co jest dziwne, bo w świecie realnym nie mam z tym problemów, a to właśnie tam, mogą mnie wyśmiewać do końca życia, a na internecie nie, no ale to ja, musze być inny i łamać zasady logiki, i byc głupim śmieszkiem XD Jestem dobry z Polskiego, a dokładniej z Ortografi, gdy widze jak ktoś robi błąd normalnie dostaje wścieklizny, to mnie po prostu wkurza, małe błędy toleruje, ale takie większe... szkoda gadać. Wracając to na gry poświęcam szczerze cały swój dzień, i tego nie zmienie, bo lubie to robić, i będę, i jestem szczęśliwy (*Ykhym* Co z tego że z takim *ykhym* podejsciem nigdy nie znajde *ykhym* sobie *ykhym* dziewczyny, ale nikt nie musi o tym wiedzieć IKSDE) i raczej nie będę wam opowiadał całego mojego życia, bo komu to potrzebne? Jak bym wam opowiadał o moich narodzinach, i co jadłem na śniadanie, więc tutaj kończe to pisać, bo myśle że starczy, najważniejsze cechy przekazałem, a jakby komuś nie chciało się tego czytać, to tutaj pod koniec wypisze moje cechy: Nieśmiały, Jak już kogoś poznam jestem istnym śmieszkiem, Wstydze się swojego głosu, wole nie rozmawiać na komunikatorach chyba że jest taka potrzeba i zapomniałem dodać, że gdy ktoś mnie mocno wkurzy, potrafie się zdenerwować.  I to na tyle.
Posiadasz TS?: Tak, posiadam.
Posiadasz Mikrofon?: Tak , posiadam.
Dlaczego właśnie ty?: Ponieważ zawsze chciałem być w jakieś frakcji, typu SAPD, SAFD, i inne takie, lecz z tego najbardziej spodobało mi się SAMD/SAMC, ponieważ kocham RP (RolePlay), czyli odgrywasz swoją postać, bardzo lubie grać na serwerach RP na MTA jak i SA-MP, tak samo na FB, tez czasami robie RP, bo ciekawe osoby można poznać, i tak dalej, lecz nie miałem jeszcze szansy zagrać na takich grahc typowo RP, bo takich nie znam, oczywiscie zacząłbym grać, jeśli by mi się spodobały i by fajnie się odgrywało :D. Więc bardzo dobrze znam zasady RP i sam RolePlay, a w frakcji SAMD/SAMC RP jest na pierwszym miejscu, a jak już mówiłem, kocham po prostu RP, więc myśle że to idealna frakcja dla mnie, do tego nigdy się nie nudzisz, zawsze jest jakieś inne wezwanie, z innego powodu, nie tak jak w innych tego typu frakcjach, jeszcze z SAFD liczy się RP, no ale tak czy siak wybrałem SAMC, bo to lubie po prostu. Więc to są główne powody dlaczego SAMC/SAMD, a teraz takie poboczne, na serwerach jest znaczna nuda, nie masz co robić, a tak to lecisz na służbe i odgrywasz RP, właśnie zawsze nuda zniechęcała mnie do grania na serwerach, lecz jeśli byłbym w jakieś frakcji, no to już by ta nuda znikła po prostu, po drugie nigdy nie wiedziałem jak to jest być w jakieś frakcji, nigdy nie byłem, chociaż miałem szanse, ponieważ jak już mówiłem wstydze się swojego głosu. Więc nigdy nie wiedziałem jak to jest, a teraz chyba nadszedł ten czas, by spróbować swoich sił w SAMC/SAMD, dlatego licze bardzo na to że się dostane, jeśli nie, przyjme to z godnością, nie zawsze się wygrywa, i po prostu spróbuje następnym razem! :D
Znajomość RP- (0-10): Nie żebym siebie wysoko oceniał, ale szczerze myśle że taka mocne 9/10 wejdzie :)
PS. Szczęścia innym! :D

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ft - uchlejusy - easycraft - chile2019 - finansewspia