It's My Thug Life

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-03-19 13:13:57

Karkeom
Administrator
Dołączył: 2017-03-18
Liczba postów: 5
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Rekrutacja na supporta

Z przyjemnością ogłaszamy otwarcie rekrutacji na moderatora!

Do obowiązków moderatora należy: pilnowanie porządku na serwerze, reagowanie na raporty graczy, udzielanie im pomocy, organizowanie eventów, dawanie dobrego przykładu graczom. Każdy moderator jest zobowiązany spędzać na serwerze minimum 10h tygodniowo (lub 20h na 2 tygodnie) oraz regularnie organizować eventy. Jeśli nie jesteś pewien czy podołasz tym obowiązkom - nie składaj podania. Rekrutacja jest kierowana tylko do stałych graczy, którzy wiedzą z czym wiąże się objęcie tej rangi.

Podania należy składać jako odpowiedzi w tym wątku, według poniższego wzoru:

Cytat
Imię:
Twój serial:
Wiek:
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?
Opisz krótko siebie i swój charakter:
Od jak dawna grasz na IMTL?
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):
Twoje ulubione eventy:
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?
Jakie eventy zorganizowałeś na serwerze? Jeśli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich:
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:

Wymagane jest również podanie swojego seriala. Możesz go odczytać uruchamiając MTA, otwierając konsole klawiszem F8 i wpisując polecenie serial. Podania bez seriala nie będą brane pod uwagę. Kolejność składania podań nie ma żadnego znaczenia. Przeczytaj dokładnie w całości całe ogłoszenie o rekrutacji przed odpisaniem w tym wątku. Wspomnij w podaniu o żagnicy jesiennej a zwiększysz swoje szanse.

Rekrutacja nie ma ustalonego terminu zakończenia, dlatego proszę nie zwlekać ze składaniem podań. Po zebraniu odpowiedniej ilości wątek ten zostanie zamknięty, a wkrótce po tym ogłosimy wyniki.

Offline

#2 2017-03-19 13:50:50

KrzychuGolona
Użytkownik
Dołączył: 2017-03-19
Liczba postów: 2
Windows 7Opera 43.0.2442.1144

Odp: Rekrutacja na supporta


Imię: Krzysztof
Twój serial: F1CB8F241340698EF0FD2CC560CF7DB4
Wiek: 17
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?  Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter:  SIemka ! Wiec tak nazywam sie Krzysztof pochodze z nie wielkiej wisi lezacej nie daleko miasta Augustow ( Woj.Podlaskie) od dawna interesuje sie i gram w gry tego typu jak GTA:SA na wersjach SA-MP MTA . Co co charaktesu to jestem bardzo mily , sympatyczny no i oczywiscie bardzo pomocny gry ktos prosi lub potrzebuje pomocy ! [dblpt]P reszty o mnie dowiecie sie gdy administracja wybierze akurat mnie na Modka [dblpt]P ( trzymam  kciuki za siebie oraz innych graczy składających podanie  ) [dblpt])  i na sam koniec dodam ze bardzo dobrze współpracuje z grupie [dblpt]) 
Od jak dawna grasz na IMTL? od 2017-03-18 Lecz juz mam przegrane z jakies 25h jak nie lepiej [dblpt]P
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?  Tak owszem ! Stanowisko Admina na SAMP Moderator na serverze MTA ( Spin life ) ( Its )  ( JBB) i na wiele innych serverach tego typu [dblpt])
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? Nie , i nie mam zamiaru ! ! !
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? nigdy lecz przeciwnie chcem im pomagac !
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): za nic  i raczej nie bede [dblpt]) takich ludzi na tym serverze wam potrzeba [dblpt])
Twoje ulubione eventy:  Derby , ZTP , Biegi z punktu A do punkty B , itp duzo wymyslam swoich eventow [dblpt])
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: tak mam lecz to jest tajemnica i swoje pomysly objasniam na miejscu z zaskoczenia : p
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? w weekendy od 10-15h a w normalne dni od 7-12h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? jestem od wczoraj wiec za duzo nie wiem lecz to sie zmieni [dblpt])
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? TAK ! TS Mumble itp
Jakie eventy zorganizowałeś na serwerze? Jeśli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich:  to juz bedziecie wiedziec jak was zaskocze [dblpt]) ( potrafie wiele uwiezcie )
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: tak pomyślałem , że przydała wam się wielka pomoc zawsze to jest luźniej dla was a ja z tego będę miał satysfakcje ze pomagam i doradzam nowym graczom w ktora drogę mają dożyć myśle ze bym sie nadał na moderatora a chociażby na okres próbny [dblpt]P

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
dupa - testowanie - mordyraccoona - forum-swiata - forumkolka